Blog

Y-cam – bądź tam, patrz tutaj!

Posted by:

Oferując najlepszą jakość i najwygodniejszą obsługę, Y-cam udostępnia tym, którzy poszukują kamery na najwyższym poziomie pod każdym względem.

Y-cam do kamera dla mieszkań i domów. Wygląda jak kamerka internetowa, lecz nią nie jest. Obraz HD i profesjonalizm wykonania urządzenia udowadnia to w każdym calu. Kamera została stworzona z myślą o pilnowaniu swoich pociech, czy to małych czy trochę większych. Można ja ustawić, powiesić, położyć. Urządzenie jest przystosowane do wszystkiego. Co jest takiego niesamowite w nim? Oglądać można na odległość na wszelkich ...

Continue Reading →
0

Monitoring w „chmurze” – CamCloud

Posted by:

Program „Camcloud” daje klientowi prosty i tani system monitoringu wideo dla domów i małych przedsiębiorstw. Jest to niezwykle wygodna platforma, gdyż jest przystosowana do każdej kamery internetowej i kamery IP. Program udostępnia niesamowite możliwości. Obserwacje swojego domu z innego miejsca w świecie, zawsze dostępną widoczność na swoją firmę, opiekę nad dziećmi nawet będąc w pracy oraz wiele innych możliwości, które sobie zażyczysz!

Na czym polega „chmura”? Jest to wirtualny dysk twardy, na którym można przechowywać pliki. Jest to o tyle wygodne, ...

Continue Reading →
0

7 Trendów Przemysłu Monitoringu w roku 2013

Posted by:

Zawsze ciekawie jest przewidywać co będzie hitem następnego roku w przemyśle. W tym artykule po krótce opiszemy co będzie, a popularne, a co nie w przemyśle monitoringu i kamer IP w roku 2013.

Oczywiście nie jest od tak sobie wymyślanie co będzie, a co nie. Wiele przedsiębiorstw ma bardzo ograniczony budżet na takie instalacje, dlatego warto montować jak najtańsze w utrzymaniu i najlepsze systemy zabezpieczeń.

1. Skup się na integracji monitoringu z system „inteligentny budynek”

Innymi słowy najlepiej, żeby twoje miejsce pracy było przystosowane ...

Continue Reading →
0

Montaż monitoringów i systemów zabezpieczeń

Posted by:

Miej na oku swoje dziecko, jak i swoją firmę. Profesjonalne montaże kamer i systemów zabezpieczeń, gdzie chcesz! Wszystko by dać klientowi pewność, że w jego otoczeniu jest bezpiecznie. Zapraszamy do nas!

Continue Reading →
0