Program „Camcloud” daje klientowi prosty i tani system monitoringu wideo dla domów i małych przedsiębiorstw. Jest to niezwykle wygodna platforma, gdyż jest przystosowana do każdej kamery internetowej i kamery IP. Program udostępnia niesamowite możliwości. Obserwacje swojego domu z innego miejsca w świecie, zawsze dostępną widoczność na swoją firmę, opiekę nad dziećmi nawet będąc w pracy oraz wiele innych możliwości, które sobie zażyczysz!

Na czym polega „chmura”? Jest to wirtualny dysk twardy, na którym można przechowywać pliki. Jest to o tyle wygodne, że nie trzeba ze sobą nosić przenośnej pamięci komputerowej. Dostęp do „chmury” jest praktycznie wszędzie, dlatego taka platforma jest jak najbardziej potrzebna aktywnym biznesmenom! Obsługa programu jest przejrzysta i prosta, nie trzeba się główkować i myśleć co i jak należy zrobić. Program sam pokazuje i nakierowuje na dobrą drogę.

[frame style=”modern” image_path=”http://www.camcloud.com/images/hpage-camera-sphone-laptop.png” link_to_page=”” target=”” description=”” size=”two_col_large”]
Źródło: http://www.camcloud.com/