Nasz firma powstała z inicjatywy Pana Romualda Bożełko absolwenta Politechniki Poznańskiej. Wieloletnie doświadczeniu w sektorze elektrycznym oraz informatycznym naszych pracowników dało solidne podstawy do wykonywania dla Naszych klientów systemów zabezpieczeń. Znając bardzo dobrze ofertę światowych jak i polskich producentów, wiem czym powinien charakteryzować się sprzęt bardzo dobrej jakości, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Realizując projekty dla Naszych klientów proponujemy najlepsze dostępne rozwiązania. Naszymi partnerami są największe polskie jak i światowe koncerny z branży systemów zabezpieczeń . Realizujemy projekty dla firm z sektora MŚP jak i dużych korporacji zarówno polskich jak i zagranicznych. Jesteśmy w stanie przeprowadzić proces instalacji systemu monitoringu wizyjnego szybko i sprawnie.

Jesteśmy profesjonalni i dokładni. VOLTROM chce sprawić, abyś poczuł się bezpiecznie zarówno w swoim dom jak i swojej firmie. Prowadzimy zlecenia kompleksowo od przygotowania projektu systemu monitoringu, po wykonanie instalacji, poprzez serwis i gwarancje. Bardzo lubimy nietuzinkowe instalacje. Dbamy o Twój i nasz spokój stosując urządzenia firm, z którymi sami nie mamy kłopotów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół firmy VOLTROM