O nas

Jakie zaplecze ma nasza firma?

VOLTROM to firma założona przez pana Romualda Bożełko inżyniera elektryka tak zwanej „starej szkoły”. Pan Romuald skończył Politechnike Poznańską, a następnie zdobywał doświadczenia jako Główny Inżynier ds. Elektrycznych w Zespole Elektrowni Pątnów – Adamów – Konin. Zajmował również stanowiska kierownicze jako specjalista ds. elektryczno – budowlanych w jednostkach samorządowych.

W czym się specjalizujemy?

Gdy przeprowadził się do Poznania otworzył własną firmę http://volt-rom.pl/. Firma odniosła sukces, więc pan Bożełko postanowił poszerzyć swoją ofertę i powstał VOLTROM Monitoring. VOLTROM Monitoring oferuje instalacje i montaż zabezpieczeń dla domów, dużych i małych firm. Chcemy pokazać naszym klientom, że troszczymy się o ich bezpieczeństwo.

Kim jest dla nas klient?

Jesteśmy profesjonalni i dokładni.  VOLTROM chce sprawić, że poczujesz się bezpiecznie w swoim domu. Zaufaj nam w montażu, czy instalacji systemów alarmujących, a my sprawimy, że nie pożałujesz. Twoja rodzina będzie mogła spokojnie spać w zaciszu domowym, a Ty nie będziesz musiał się obawiać o bezpieczeństwo swojej firmy.

Skontaktuj się z nami, doradzimy!